logo

1.Amatör’de erteleme var !

Ordu 1.Amatör Küme’de bugün oynanması gereken 3. hafta müsabakaları 6 Aralık Çarşamba gününe ertelenirken, hafta sonu 4. hafta karşılaşmalarının oynanacağı belirtildi.

Kazasız belasız başlayan ve büyük bir çekişmeye sahne olan Ordu 1.Amatör Küme’de 3. hafta maçları bugün oynanmayacak. Takımlar, şimdiden 4. hafta müsabakaları hazırlıklarına start verdi.

6 Aralık’ta oynanacak

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Karşıyaka Tesisleri’nin takımların yüzünü güldürdüğünü aktararak; “1.Amatör Küme’de oynanacak olan 3. hafta karşılaşmalarını 6 Aralık Çarşamba gününe erteledik. Hafta sonu ise 3. hafta maçları yerine 4. haftadan devam edeceğiz. Tüm kulüplerimizin haberi var. Ligimize 4. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Karşıyaka Tesisleri’nin faaliyete girmesiyle daha da rahatladık. Şuan iki sahamız kullanılıyor. Sonrasında ise çim sahamızla birlikte 3 sahamızı da takımlarımızın hizmetine sunacağız. Tüm kulüplere başarılar diliyorum” dedi.

Ordu 1.Amatör Küme’de 4. hafta 25 Kasım Cumartesi günü Karşıyaka Tesisleri 1 Nolu Saha’da oynanacak olan Eskipazarspor-Esnafspor müsabakasıyla start alacak.

Öte yandan A Grubu’ndan Ulubey Belediyespor, B Grubu’nda ise Çaybaşı Belediyespor liderlik koltuğunda oturuyor. Takımların Play-Of mücadelesi ise şimdiden başladı. Futbolseverler kora kor müsabakalar izliyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu