Mart 28, 2023

”Biliyoruz ki Bu Günler Geçecek”

Antrenörlük kariyerinde İstanbul Amatör Takımı Beylikdüzüspor’da sürdüren Ordulu Fuat Cörüt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada en kısa zamanda futbol olarak yeniden sahalara dönüş yapmalarını ümit ettiklerini söyledi.

İstanbul’da sürdürdüğü antrenörlük serüveninde Ordu’yu zaman zaman sevince boğan Fuat Cörüt, Beylikdüzüspor’da da önemli başarılar yakalamıştı. Antrenör olarak Beylükdüzüspor takımının başında yer alan Fuat Cörüt, sosyal medya hesabından futbol ailesine mesaj verdi.

Covid-19 nedeniyle hayatın durma noktaya geldiği bu dönem de spor ve futbol organizasyonları da ertelenirken, Fuat Cörüt ”Diyorduk ki futbolsuz hayat olmaz. Demek ki oluyormuş. Şimdiden 1 ay geçti bile. Ne zamana kadar sūrer onu da bilmiyoruz. En kısa zamanda yeniden futbol sahalarında olacağımız, maçlar izleyeceğimiz, futbol konuşacağımız gūnlerin özlemini çekiyoruz.” dedi.

Futbol ve spor konusunda güzel günlere hasret kaldıklarını ve hayal kurduklarını belirten Cörüt: ”Güzellikleri, başarıları kutlayacağımız o gūnlerin hayaliyle sabrediyor ve yaşıyoruz. Umutlanıyoruz, çünkü biliyoruz ki bugünler geçecek ve Gūzel gūnler göreceğiz ,güneşli günler Hep birlikte yeşil sahalara dalıp futbol toplarını süreceğiz çocuklar beraber” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!