Mayıs 30, 2023

Pedallar Ordu’da Çevrilecek !

Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Türkiye Bisiklet Şampiyonası 10-11 Ekim 2020 tarihlerinde Ordu’nun Perşembe ilçesinde yapılacak.

Geçmiş yıllarda birçok defa Ordu’da düzenlenen Bisiklet Şampiyonası’nın bir ayağı 2020 yılında yeniden Ordu’da düzenlenecek. Ordu’nun Perşembe İlçesi’nde 10-11 Ekim tarihleri arasında Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Türkiye Bisiklet Şampiyonası düzenlenecek.

Türkiye Bisiklet Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan Bisiklet Şampiyonası hakkında bilgi veren Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Türkiye Bisiklet Federasyonu’yla yapılan görüşmelerin ardından Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nın Perşembe ilçesinde yapılmasının kesinleştiğini açıkladı. Mustafa Genç, “Türkiye Bisiklet Federasyonumuzla yaptığımız görüşmelerin ardından Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Bisiklet Şampiyonasının muhteşem doğası ve Sakin Şehir unvanlı Perşembe İlçemizde yapılması kesinleşti. Yarışmalarla ilgili güvenlik, ulaşım ve sağlık tedbirleri pandemi kurallarına göre alınacak. Başta Valiliğimiz olmak üzere birçok kurumumuzdan bu büyük organizasyonu gerçekleştirmek için destek aldık. Özellikle yarışma parkuru yarışmacılar için unutulmaz güzellikte olması, yarışma sonrasında da bu yarışmaların çok konuşulacağına eminiz. En büyük hayalimiz Ordu’muzun bir spor kenti olması ve bu doğrultuda çalışmaya ekibimizle birlikte devam ediyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!