”18 Puanımız Var, Daha İyi Olmak Zorundayız”

TFF 3.Lig’de adını 52 Orduspor Futbol Kulübü yapmak isteyen ancak henüz resmileştiremeyen Yeni Orduspor’da Teknik Direktör Ergin Döner açıklamalarda bulundu.

Ligde kalma savaşı verdiği 3.Lig 1.Grup’ta sezonun ikinci yarısı öncesinde Ordu’da hazırlıklarını sürdüren Yeni Orduspor, bir yandan adını 52 Orduspor Futbol Kulübü yapmak için çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan da transfer çalışmalarına devam ediyor.

Mor-Beyazlı kulüpte Kulüp Başkanlığına Şükrü Bodur’un getirilmesinin ardından teknik direktörlük görevine başlayan Ergin Döner iyi bir çalışma ortamlarının olduğunu belirterek ”İlk devre 18 puan toplayan takımımız, ikinci devre öncesinde kampa girdi. Önümüzdeki hafta oynanacağım maça Ordu’da hazırlanmaya çalışıyoruz. Diğer yandan da hazırlık maçı yapmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız iyi gidiyor, arkadaşlarımızla kaynaştık.” dedi.

İlk kez profesyonel bir ligde teknik direktörlük yapacak olan Ergin Döner, takımı ligde tutabilme adına transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtirken ”Eksik olan bölgelere oyuncu taleplerimiz var. En ince ayrıntısına kadar araştırarak almaya çalışıyoruz. Aldığımız oyuncular da var aynı zamanda eksik olan bölgelerimize transferi tamamlayıp, daha iyi olmak zorundayız. Maçların ikinci yarıları daha sert ve sıkıntılı geçer. Bu sıkıntıları yaşamamak için tamamen hazır şekilde lige giriş yapmak istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!