2.Amatör Lig’den 5 Takım Üst Lige Çıkacak !

2019-2020 sezonunda Covid-19 pandemisi sebebiyle oynanmayacak olan Ordu 2.Amatör Lig hakkında önümüzdeki sezon 5 takımın 1.Amatör Lig’e çıkacağı açıklandı.

Geçtiğimiz sezon büyük mücadeleye sahne olan 2.Amatör Lig’de, bu sezon 17 takım mücadele edecekken Covid-19 pandemisi bu mücadeleye engel olmuştu. Maçların başlayacağı hafta liglerin ertelenmesi sonrasında Ordu 2.Amatör Lig başlamazken, Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı karar sonucunda ise liglerin oynanmamasına karar verildi.

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, yaptığı açıklamada hem Ordu 1.Amatör Lig hem de 2.Amatör Lig hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Play-Off Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçının seyircisiz oynayacağını açıklayan Osma, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Bölgesel Amatör Lig takvimin açıklanmasının ardından Ordu 1.Amatör Lig Play-Off takvimini açıklayacağını açıkladı.

2.Amatör Lig’de kayıp yaşamak istemeyen Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, önümüzdeki sezon bir üst lige 5 takımın üst lige çıkacağı bir planlama yapacaklarını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!