Haziran 8, 2023

2.Amatör’e İki Yeni Takım !

Ordu 2.Amatör Küme’de çekilen kuraların ardından bazı takımlar 2019-2020 sezonu hazırlıklarına başladı. 17 takımın iki grupta mücadele edeceği ligde Ünye Kartalspor ve 52 Yalıköyspor ilk kez mücadele edecek.

Daha önce Ordu 1.Amatör Küme’de uzun yıllar mücadele eden Gölköyspor, Çatalpınarspor, Gürgentepespor, Saraycık Belediyespor, Çaybaşı Belediyespor, Kabataş Gençlikspor, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği, İdmanyurduspor, Fatsaspor, İstanbul Boğazıspor gibi takımlar dikkat çekiyor.

2 grupta toplam 17 takımın mücadelede edeceği ligde sezonu şampiyon olarak tamamlayan iki takım direkt bir üst lige çıkarken gruplarını 2. ve 3. sırada tamamlayan 4 takım Play-Off oynayacak. Play-Off sonrası birinci olan son takımda önümüzdeki sezon 1. Amatör Ligde mücadele edecek.

2.Amatörde gruplar şu şekilde oluştu:

A Grubu: Merkezspor, Çatalpınarspor, Fatsa Dumlupınarspor, Çınarlıkspor, Gürgentepespor, Saraycık Belediyespor, Ünye Kartalspor, Çaybaşı Belediyespor, Kabataş Gençlikspor

B Grubu: Gölköyspor, Ünye Futbol Kulübü, Rüsumat-4 Gençlikspor, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği, 52 Yalıköyspor, İdmanyurduspor, Fatsaspor, İstanbul Boğazıspor.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!