logo

2. Lig ve 3. Lig maçları canlı yayınlanabilir

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD), Spor Toto 2. ve 3. Lig maçlarının canlı yayınlanması için TFF TV projesini önerdi.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği TFF 2. Lig ve 3. Lig maçları için yayın projesi hazırladı. Proje sayesinde TFF 2. Lig ve 3. Lig’de tüm maçlar canlı olarak yayınlanacak hem de kulüplerin kasasına para girecek.

Proje onaylanması halinde Türkiye’de Spor Toto Süper Süper Lig ve TFF 1.Lig’den sonra 2.Lig ve 3.Lig’de canlı yayınlanacak.

Yayınlar Nasıl Olacak?

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig’de her hafta oynanacak toplam 45 maçın tamamının yayını canlı yayın aracı ile yapılacak. Maçların sonunda Mixzone’da Teknik Adam ve futbolcular ile röportajlar yapılacak, basın toplantıları canlı verilecektir. Yayınlar anlık olarak internetten bir platform üzerinden canlı yayınlanacaktır. İstenirse yüzlerce yerel kanala anlık olarak servis edilebilir. Her maça 1 canlı yayın aracı, 2 profesyonel personel kontrolünde canlı yayın kamerası, spikersiz, logosuz ve canlı yayınların anlık olarak TFF TV’den, yerel TV kanallarına veya mobil uygulamalara servis edilecek şekilde hazır olmasını içerir. Teklifler bu şartları içermektedir.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ