30 Temmuz’da Yayınladığımız Transfer, Yeni Takımda da Şans Bulamıyor !

2022-2023 sezonu öncesinde Fatsa Belediyespor’un kadrosuna kattığını açıkladığı ve ikinci kaptanlığı verdiği Gökhan Açıkgöz’ün Bitexen Sapanca Gençlikspor’a transferini Spor52.com sitesinden 30 Temmuz’da duyurmuştuk ve transferin son gününde Sakarya ekibine transfer olan defans oyuncusu sadece 2 maçta forma giydi.

Sezon başında yılan hikayesine dönen Fatsa Belediyespor, Gökhan Açıkgöz transferinde ilk olarak Spor52.com sitesinden tecrübeli savunma oyuncusunun Bitexen Sapanca Gençlikspor’a transferini duyurmuştuk. Bu transfer gelişmesinin ardından Ordu’ya gelerek Fatsa Belediyespor antrenmanlarına katılan Gökhan Açıkgöz, Bitexen Sapanca Gençlikspor iddialarına cevap vermemişti.

Fatsa Belediyespor ile sezon başı hazırlık süreci geçiren 1993 doğumlu savunma oyuncusu sezonun ilk maçında Fatsa Belediyespor forması ile Bitexen Sapanca Gençlikspor maçında yedek kulübesinde yer almıştı. Bu maçın ardından 6 Eylül tarihinde ise Fatsa Belediyespor ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesih ederek iki gün sonra Bitexen Sapanca Gençlikspor’a transfer olmuştu. Gökhan Açıkgöz, yeni takımında ise forma şansı bulmakta zorlanıyor.

İlk olarak ligde Artvin Hopaspor maçında son 3 dakika şans bulan Gökhan Açıkgöz, Türkiye Kupası 3.Tur maçında da ilk 45 dakikada sahada kalmıştı. Açıkgöz bu iki maçın ardından ise 3.Lig ekibinin herhangi bir maçında kadroya dahi giremedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!