Mart 20, 2023

3’te 3 Yaptı Ama Finale Katılmadı !

Ordu Voleybolu’nun yeni takımlarından birisi olan Ordu Voleyspor, Bölgesel Erkekler Ligi’nde başarılı sonuçlar almasına rağmen final etabına katılmadığı için 2.Lig biletini alamadı.

2019-2020 sezonunda Ordu Voleybol ailesine katılan Ordu Voleyspor, iddialı bir giriş ile adını 2.Lig’e yazdırmak için kolları sıvamıştı. Yaptığı transferler ile güçlü bir kadro kuran Ordu Voleyspor, Voleybol Bölgesel Erkekler Lig Grup sürecinde 3 kez parkeye çıkarken 3 maçı da kazanarak final etabına kaldı.

Ordu Voleyspor, Grup maçlarında Giresun Bulancak Betonspor, Sinop Yurdum Gençlikspor ve Trabzon İskofyaspor’u 3-0 setler sonrasında rahat geçerken, final etabında da başarılı sonuçlar alarak 2.Lig’e yükselmek istiyordu. Ancak Ordu Voleyspor aldığı sürpriz kararla final etabı maçlarına katılmadı.

Voleybol Bölgesel Erkekler Ligi Final Etabı’nda Gümüşhane grubuna düşen Ordu Voleyspor’un rakipleri Rize Gençlikspor, Tokat Pazarspor ve Erzurum Gençlikspor olmuş. Ancak Ordu temsilcisi final etabına katılmadı. Grup maçları sonrasında Rize Gençlikspor 2’de 2 yaparak grubu lider tamamlamayı başardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!