Haziran 4, 2023

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Haziran ayında başlayacağını belirtmesinin Temmuz ayına ertelemesinin ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün antrenmanlara ara verip vermeyeceği henüz belli değil.

Covid-19 virüsünün hala devam ettiği günümüzde Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı kararla liglerin devam edeceği açıklandı. TFF Başkanı Nihat Özdemir ilk etapta Haziran ayını başlangıç tarihi olarak açıklarken, daha sonra ise Süper Lig ve 1.Lig’in Haziran, 2.Lig, 3.Lig ve Bölgesel Amatör Ligi’nin Temmuz ayında başlayacağını açıkladı.

3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 12 Mayıs tarihinde antrenmanlar başlarken, Temmuz ayında başlanacağı belli olan ligler öncesinde antrenmanların ertelenip ertelenmeyeceği belli değil. Teknik Direktör Sinan Bayraktar gözetiminde karantina modunda çalışan Mor-Beyazlı ekipte, yapılan tüm testlerin negatif çıktığı açıklanmıştı.

TFF 3.Lig’de mücadele eden birçok takım henüz antrenmana başlamazken, 2.Grup’ta mücadele eden bazı takımların ise antrenmanlara ara verdiği ve yeniden toplanmadan önce Covid-19 testi yapılacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!