Mart 28, 2023

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur yaptığı açıklamada liglerin yeniden başlama tarihi açıklandığı anda takımı kampa sokacaklarını belirtti.

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgınından dolayı tüm sportif faaliyetler ertelenirken, liglerin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Haziran ayı olarak konuşulan ligin geri kalanının oynanması öncesinde ise uzun süredir evde kalan sporcuların form tutma konusunda nasıl bir antrenman programı uygulayacağı da merak ediliyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ise Kulüp Başkanı Şükrü Bodur konu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Şükrü Bodur yaptığı açıklamada herkes olduğu gibi kendilerinin de Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelecek olan kararı beklediklerini söyledi. Bodur, liglerin başlama kararı verilmesiyle futbolcuları kulübe almadan hepsini testten geçireceklerini söyledi.

Devre arasında yapılan kongre ile başkanlığa gelen Şükrü Bodur, liglerin yeninden başlama tarihi açıklandıktan sonra hemen takımı toplayacaklarını belirtti. Teknik Direktör Sinan Bayraktar gözetiminde futbolcular ve hatta çalışanları kampa alacaklarını belirten Bodur, maçlar başlayana kadar dış dünyaya kapanacaklarını söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!