Haziran 4, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Hedef Yine Aynı !

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde her sezon olduğu gibi önümüzdeki sezonda da 2.Lig hedefi ile kadro planlaması yapılacağı belirtildi.

2017-2018 sezonunda yükseliği 3.Lig’de Yeni Orduspor adıyla mücadele eden ve ekonomik olarak ligin üstünde harcamalar yapmasına rağmen iki sezon boyunca beklentilerin oldukça uzağında kalan Ordu temsilcisi, yeni sezon öncesinde Büyükşehir Belediyesi’nin maddi manevi desteğini çekmesi sonrasında hedefini mecbur olarak kümede kalma olarak belirlemişti.

Devre arasına kadar beraberlik takımı olan ve potasın üzerinde küme düşme korkusunu yakından hisseden takımlardan birisi olan Mor-Beyazlı ekip, devre arasında başlanlığa Şükrü Bodur’u getirerek yeni bir proje başlangıcı yapmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak adını değiştiren ve yaptığı transferlerle küme düşme potasından oldukça uzaklaşan 3.Lig 1.Grup ekibi, yeni sezonda ise hedefini 2.Lig’e yükselmek olarak belirledi.

Bu sezon Sinan Bayraktar gözetiminde ligde kalacaklarına inandıklarını belirten 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, 2020-2021 sezonunda ise Bayraktar’ın raporu doğrultusunda kuracakları kadro ile 2.Lig’e yükselmek istediklerini söyledi.

52 Orduspor Futbol Kulübü, ligde şu ana kadar topladığı 35 puanla 13.sırada yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!