Haziran 4, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kamp Programı Belli Oldu !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde 1.Etap çalışmalarının Gülyalı’da bulunan ve 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün kullandığı tesislerde yapılacağı öğrenildi.

2020-2021 sezonu öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, yeni sezon çalışmaları da belirlenmeye başlandı. Covid-19 pandemi süresince kullandıkları Gülyalı Tesisleri’nde önemli sağlık önlemleri alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesindeki çalışmalarına da burada başlayacak.

Ağustos ayının ilk haftasında çalışmalara başlaması beklenen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde başka bir ile kampa gidip gitmeyeceği ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın otellerde kamp yapılmasına izin verip vermemesine göre netleşecek. Başka ilde kampa izin verilmesi durumunda ordu ekibi, Ağustos ayının ilk haftasında ilk kampını Ordu’da gerçekleştirdikten sonra 2. etap kampını ise Erzurum’da yapmayı planlıyor.

Her ihtimale karşı sadece Ordu’da kamp yapma düşüncesini belirleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim yakın zamanda hazırlık maçı konusunda Trabzonspor, Samsunspor, Giresunspor, Çaykur Rizespor, Tokatspor, Çorumspor, Fatsa Belediyespor ve Ünye 1957 Spor ile temasa geçmesi planlanıyor.

Geçen sezonun başında Yeni Orduspor adıyla sezona başlayan Ordu temsilcisi, ligin başlamasına 2 hafta kala takımı kurmuş ve sezon başında hazırlık maçı oynamamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!