Mart 24, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Prim Skandalı !

3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde devre arası göreve gelen Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetimi, takımın ligde kalması halinde futbolculara söz verdiği primi dağıtmayarak futbolcuları takımdan göndermesi dikkatlerden kaçmadı.

2019-2020 sezonunun başlamasına 1 hafta kala toplanan ve sezonun ilk yarısında aldığı golsüz beraberliklerde dikkat çeken o dönemki adıyla Yeni Orduspor, küme düşme adayı olarak gösteriliyordu. Devre arası yapılan kongre sonrasında göreve Şükrü Bodur gelirken, köklü değişiklikler yapmış ve kulübün adı 52 Orduspor Futbol Kulübü olmuştu.

Sezonun ilk yarısındaki kadroyu koruyan ve üzerine takviye yapan Ordu temsilcisinde, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetimi futbolculara kümede kalma primi sözü vermişti. Takımın ligde kalması halinde futbolculara 20’şer bin lira ödeme yapacağının garantisini veren Bodur, bu ödemeyi ise yapmadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geride kalan sezonda oynayarak birçok isimle de yollar ayrıldı.

Liglerin yarıda kalmasından dolayı ödemeleri geciktiren ve birçok futbolcuya ödeme yapmayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde ise dış transfer şu ana kadar 8 isimle anlaşmaya vardı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!