Haziran 4, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Müze Hamlesi !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yakın zamanda ‘Orduspor Müzesi’ açacağı belirtilirken, bu olay tartışmaları da beraberinde getirebilir.

Ordu’yu üç sezondur 3.Lig’de temsil eden ve özellikle ilk iki sezon büyük paralar harcamasına rağmen üst lige çıkamayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, önümüzdeki sezon için yine bu hesapların içine girdi.

Mor-Beyazlı ekipte aynı zamanda yönetimin yapmak istediğini açıkladığı bir proje ise oldukça tartışılacağa benziyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim ilk etapta Gülyalı’da bulunan tesislere, 1967 yılında kurulan ve bu sezon herhangi bir lige katılım göstermeyen Orduspor’un resimlerini asacak.

Yapılan açıklamada: “Ayrıca 1967 yılında kurularak günümüze ulaşan Orduspor ‘umuzun resimlerini 52 Orudspor FK tesislerinde sergileme çalışmalarına başladık. İnşallah yaptığımız bu çalışmalar ileride kurulmasını düşündüğümüz “Orduspor Müzesi” ne kaynaklık edecektir. Biliyoruz ki biz 52 Orudspor FK’ da olsak kökümüz Orduspordur. Geçmişini bilmeyenin geleceği olmaz.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!