Mart 24, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Gözü Federasyon’da !

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Basın Sözcüsü Olgun Alp yaptığı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yapacağı son açıklamaya göre hareket etmek istediklerini belirtti.

Covid-19 pandemisi nedeniyle yarıda kalan TFF 3.Lig maçlarının Temmuz ayında oynanması beklenirken, Ordu’yu TFF 3.Lig’de temsil eden iki takımdan birisi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü beklemeye geçti. İlk etapta Haziran olarak açıklanan tarih sonrasında antrenmanlara başlayan Mor-Beyazlı ekip, Temmuz ayına sarkan 3.Lig maçlarının ardından antrenmanlarına ara vermişti.

8 Haziran’da tekrar antrenmanlara 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Basın Sözcüsü Olgun Alp yaptığı açıklamada Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararına saygı duyduklarını ancak başlangıç tarihini tam olarak netleştirdikten sonra takım olarak 6 haftalık bir program yapacaklarını belirtti.

Olgun Alp, oyuncuların geçtiğimiz ayda Covid-19 testinde geçtiklerini ve testlerin negatif çıktığını belirtirken, ara verilen antrenmanların ardından takımın yeniden toparlanmadan önce Covid-19 testinden geçeceğini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!