Nisan 1, 2023

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden ve kalan maçlarında hedeflediği puanları alarak ligde kalmak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, önümüzdeki sezon öncesinde seçimli genel kurula gidecek.

2019-2020 sezonu öncesinde iki kez kongre yapan ve ardından işlerin kötü gitmesiyle birlikte devre arasında da genel kurul yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, devre arasında kongreye gidecek. Mor-Beyazlı ekipte kulüp başkanı Şükrü Bodur’un daha iyi bir yönetim kurmak için genel kurula gideceği öğrenildi.

Bu sezon Covid-19 pandemisi nedeniyle Temmuz ayında başlayacak olan 3.Lig’de kalan maçlarında istediği sonuçları almak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulünü, önümüzdeki sezon Sinan Bayraktar’ın raporu doğrultusunda kurduğu kadroyla iyi işler yapmak istiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde yapılacak olan seçimli genel kurulun tarihi henüz açıklanmadı. Gerçekleşecek olan kongrede sürpriz adaylar beklenirken, Şükrü Bodur’un da aday olacak kişilere anlayış göstereceği öğrenildi. Ayrıca 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde üyelik konusunda da şeffaflık göze çarpıyor. Şartları sağlayıp, kulübe üye olan herkes, gerçekleştirecek olan kongrede oy kullanabilecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!