Mart 20, 2023

52 Yalıköyspor Hocasını Buldu !

Ordu 2.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele edecek olan 52 Yalıköyspor, sezon öncesinde antrenör konusunda Ahmet Soytürk hamlesini yaptı.

Kadın Futbolu’nda antrenör Savaş Çelik önderliğinde Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden 52 Yalıköyspor, şimdi ise gözünü 2.Amatör Lig’e çevirdi. Erkek Futbol branşında ilk kez katılım sağlayacağı 2.Amatör Lig’de rakipleri belli olan 52 Yalıköyspor, antrenör konusunu da hemen çözdü.

Bir dönem Ordu Amatörü’nde Fatsa Dumlupınarspor Kulübü başkanlığını yapan ve 3 sezon önce görevini bırakan Ahmet Soytürk, yine Ordu Amatörü’nde başta Fatsa ilçesinde olmak üzere birçok takımda antrenörlük yaptı. Tecrübeli isim, yani sezonda 52 Yalıköyspor’un antrenörü olarak başarılı sonuçlar almak istiyor.

Genç antrenör Abdullah Sözen ve arkadaşları tarafından kurularak bu sezon Ordu Futbolu’na katılan 52 Yalıköyspor’un başarılı olmasını dilediğini belirten Abdullah Sözen, kendisinin ilk antrenörü olan Ahmet Soytürk’ü 52 Yalıköyspor projesine kazandırdıkları için mutlu olduğunu dile getirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!