Mayıs 30, 2023

52 Yalıköyspor’dan Erken Değişiklik !

Ordu 2.Amatör Lig’e iddialı bir giriş yapması beklenen 52 Yalıköyspor’da Covid-19 pandemisi bütün hesapları bozarken, kulüp bir sezon sonrası için antrenörünü açıkladı.

Bu sezon Ordu Futbolu’na giriş yapması beklenen ve hem Ordu içinden hem de il dışından yaptığı transferlerle gözünü zirveye diken 52 Yalıköyspor’da, planlar önümüzdeki sezona kaldı. TFF tarafından 2.Amatör Lig’in bu sezon oynanmayacağının açıklanması, 52 Yalıköyspor camiasında planların değişmesine sebep oldu.

Covid-19 pandemisi öncesinde antrenörlük görevine Ahmet Soytürk’ü getiren 52 Yalıköyspor’da liglerin başlamadan bitmesi sonrasında ekipte değişti. Yeni sezon için önünde bir yıl olan amatörün yeni ekibinde, göreve Ozan İkisu getirildi.

Ozan İkisu Kimdir ?

Aslen Ordu Fatsa ilçesinden olan Ozan İkisu 1987 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Amatör olarak Önderspor, Türk Telekomspor ve Fatsa Dumlupınarspor formaları giyen 33 yaşındaki isim, geçen sezonda Fatsa Dumlupınarspor’da altyapıda görev almıştı. Ozan İkisu asıl mesleğinde ise 2015 yılında OSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığında çalışmaya başlamış ve 2018 Temmuz ayında Fatsa Şube Müdürü olarak atanmış ve halen görevine devam etmektedir.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!