Mart 24, 2023

”Orduspor´un bugünkü konumu içimi acıtıyor”

Orduspor’da bir dönem başkanlık yapan Mustafa Poyraz, hem Türk Futbolu hem de her hafta düzenli olarak ekonomi ile ilgili televizyonda programlara çıkan eski kulüp başkanı Nedim Türkmen’i eleştirdi.

Orduspor Eski Kulüp Başkanı ve İş Adamı Mustafa Poyraz sessizliğini bozdu. Orduspor’un kötü yönetildiği için bu noktalara geldiğini belirten Poyraz, Ordu’da takımların 4’e bölünmesinin iyi birşey olmadığını belirtti. Poyraz aynı zamanda ekonomi programlarında konuşan Eski Kulüp Başkanı Nedim Türkmen’in bu vebali ödemek zorunda olduğunu belirtti.

Poyraz konuyla ilgili Vizyon Gazetesi’ne şu açıklamayı yaptı;

‘Orduspor´un bugünkü konumu içimi acıtıyor. Orduspor´u bu duruma kim düşürmüşse vebalini çeksinler. Orduspor´u bu duruma düşürenlerden bir tanesi bugün çıkmış televizyon ekranlarına Türkiye ekonomisine yön vermeye çalışıyor. Ama bu kişi bir Orduspor´u yönetemedi. Bugünkü şartlarda Orduspor´un borcundan kurtulması mümkün değil. Orduspor´du, Yeni Orduspor´du bu konuda ikilik oldu. Orduspor´un zor durumunu gören dönemin belediye başkanı Enver bey yeni bir takım kurdu. Orduspor, Yeni Orduspor, Fatsa Belediyespor, Altınordu Belediyespor´la güç dörde bölündü. Ordu gibi bir ilin bir takımı olur. O takıma hep birlikte destek verilir. Ama Ordu´da böyle olmadı. Dörde bölünen güç tek bir takım üzerinde toplanmış olsaydı o takım bugün başka bir yerlerde olabilirdi. Yeni Orduspor’un yeni yönetimiyle önümüzdeki sezon başarılı olacağını düşünüyorum.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!