Mayıs 30, 2023

Geçtiğimiz Pazar günü yeni adıyla ilk resmî maçına çıkan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde 9 yeni transferler ilk kez forma giyerken, 5 isim de yıllar sonra tekrar takıma döndü.

Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda Demirspor’u 2-0 yenerek ilk haftadan liderlik koltuğuna oturan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, yeni transferler siftah yaptı.

Geçen sezon şampiyonluk yaşanan Orduspor takımından ağırlıklı olarak transfer politikasını yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün ilk maçında forma giyen Uluhan Arslan, Süleyman Bayraktar, Savaş Benli, Fehmi Kara, Birkan Aydın, Bora Sarıkaya, Barış Arsever, Cenkay Gençer ve Yağız Berkay Hazar ilk kez forma giyerek siftah yaptılar.

Takımın daha önce Soyaspor Gençlik ismiyle mücadele ettiği yıllarda formasını terleten Necdet Apaydın, İzzet Mert Atabeyoğlu, Erdal Dolma, Barkın Arslan ve Turgut Öcalan’da yıllar sonra tekrar eski takımlarıyla maça çıktı.

Mor-Beyazlı ekipte, Bölgesel Amatör Lig’de Soyaspor Gençlik adıyla mücadele edilen 2013-2014 senesinde 5 kez gol sevinci yaşayan Mert Atabeyoğlu yıllar sonra Amatör’de de aynı takımla gol atma sevinci yaşadı. Cenkay Gençer’de ilk maçında gol atarak alkış aldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!