Adem Bekar’dan, Kulüp Başkanlarına Sitem !

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adem Bekar yaptığı açıklamada, diğer kulüp başkanlarının futbolcu piyasasını arttırmasına sitemde bulundu.

2020-2021 sezonu öncesinde transfer çalışmalarını ağırdan alan Fatsa Belediyespor’da, sadece 2 iç transfer yapıldı. Kulüp Başkanı Adem Bekar transferde yavaş olmalarını ise futbolcu piyasasının arttırılmasına bağladı.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda geçen sezondan 8 futbolcu ile görüştüklerini belirten Bekar: “Pandemi süreci devam ediyor. Vakalar artarak devam ediyor. Ligler başlayacak mı başlayamayacak mı derken biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Transfer görüşmelerimiz sürüyor. Geçen sezonki takımdan 8 futbolcu ile görüşüyoruz. İnşallah o onlarla anlaşacağız.”

Futbolcu piyasasının gereksiz yükselttiğini belirten Fatsa Belediyespor Başkanı: “Benim diğer kulüp başkanlarına bir sitemim var. Bu futbolcu piyasasını artık arttırmamak gerekiyor. Menajer sistemine girmemek gerekiyor. Bir kulübün bütçesi belli. Bizim hem TFF hem de Spor Toto’dan gelen para yaklaşık 1.800-2 Milyon civarında. Bütçesini tüm takımların buna göre kurmak zorunda. 2.Lig ve 3.Lig’de futbolcu piyasasının 150-200 binin üzerine çıkmaması gerekiyor.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!