Adem Bekar’dan, Mehmet Hilmi Güler’e Ziyaret !

Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in makamına giderek kendisini ziyaret etti.

2022-2023 sezonunda ligde dört maçta dört beraberlikle başlayan Fatsa Belediyespor’da, Ordu Altınordu Ilçesi’nde yapılan ziyaretler Ordu Büyükşehir Belediyesi ile devam etti. Milli Piyango Çekilişi konusunda birçok bilet satan Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, aynı zamanda da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti. Güler, ziyaretten dolayı mutlu olduğunu dile getirirken Fatsa Belediyespor’a ligde başarılar diledi. Bekar, ziyaret sonunda ise Mehmet Hilmi Güler’e üzerinde isminin yazdığı 52 numaralı Fatsa Belediyespor forması hediye etti.

Başkan Adem Bekar daha önce Fatsa Belediyespor’a destekleri ile bilinen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yücel ile birlikte Ordu Valisi Tuncay Sonel’i makamımda ziyaret ederken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ziyaretinde bu isim yerine yönetim kurulunun olması dikkatlerden kaçmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!