Haziran 8, 2023

Sezon başında Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor ile anlaşan ancak yönetimdeki krizin yanı sıra teknik ekibin de ayrılmasıyla Altınordu Belediyespor ile anlaşan başarılı kanat oyuncusu Adnan Dönmez, yeni takımı ile antrenmanlara çıkmaya başladı.

Ünyespor’da başladığı futbolunu geliştirmeyi başaran ve sol kanadın etkili isimlerinden biri haline gelen Adnan Dönmez, Teknik Direktör Nurullah Başköy’ün isteği üzerine Altınordu Belediyespor ile sözleşme imzaladı.

“Altınordu’nun başarısı için çalışacağım”

Altınordu Belediyespor’un başarısı için en iyi şekilde mücadele edeceğini söyleyen Adnan ; “Genç bir arkadaş ortamı ile koşan ve mücadele eden bir takımımız var. Bu ligde bomba gibi olacağız. Farklı bir yankı uyandıracağız. Ligde üst sıralara oynayan çok takım olduğunu düşünmüyorum. Orta sıralarda olacağız. Belki yukarıları da zorlayabiliriz. Ünye 1957 Spor ile aynı gruptayız. Benim içinde farklı bir boyutu var. Hangi takımın formasını giyiyorsak, o takım için mücadele etmek zorundayız. Benim için Ünye’nin yeri ayrıdır ama Altınordu Belediyespor’un armasını taşıdığım için mücadelemi en iyi şekilde yapacağım” dedi.

Futbola Ünye 1957 Spor’da başlayan ve altyapısında 7 sezon oynadıktan sonra Ayvalıkgücü Belediyespor’da profesyonel olan 22 yaşındaki kanat oyuncusu Adnan Dönmez, ardından Ünye 1957 Spor ile 1.Amatör Küme şampiyonluğu yaşadıktan sonra bir süre BAL Ligi’nde de top koşturdu. Genç oyuncu son olarak geçtiğimiz sezon Atakum Belediyespor ile Samsun Süper Amatör Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Ordu hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!