Ahmet Kuru Hangi Adayı Destekliyor ?

Orduspor’un 26 yıl sonda Süper Lig’e çıkmasının baş kahramanı olan ve attığı golle unutulmayan Ahmet Kuru’nu Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimleri öncesinde aday Metin Kır’ın ziyaretlerinde yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Ordu’da Amatör’ü yakından ilgilendiren seçime az kaldı. Temmuz ayında yapılacak olan Ordu ASKF Seçimi öncesinde adaylar Metin Kır ve Zafer Öztürk çalışmalarını sürdürüyor.

Bir takım ziyaretlerde bulunan ve seçim öncesinde projelerini açıklayan Ordu ASKF Genel Sekreteri Metin Kır’ın, son ziyaretinde yanında bulunan isim ise Ahmet Kuru oldu. Metin Kır ile seçim çalışmalarına katılan Kuru’nun yönetimde olup olmayacağı ise açıklanmadı.

Kariyerinde yaklaşık 400 maçta 120 gollük performansın yanı sıra 3 şampiyonluk, 2 gol krallığı, A genç Almanya şampiyonluğu, Almanya’da Yılın Golü, Yılın Sporcusu, Almanya profesyonel liglerde ilk Tük gol kralı olmayı başaran ve son olarak Orduspor’un 3.Lig’de olduğu dönem forma giyen Ahmet Kuru, CAS’tan gelen ‘süresiz doping cezası’ sonrası futbolu bırakmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!