52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Hasan Erkin Şimşir’in yerine anlaşmaya varılan Ahmet Taşyürek, takımla birlikte antrenmanlara başladı.

Sezona galibiyet serisi ile başlayan ancak devamında puan kayıpları ve birçok sakat futbolcularla birlikte sıkıntılı sürece giren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Hasan Erkin Şimşir’in görevine son verilmişti. Şükrü Bodur ve yönetim kurulunun raporu doğrultusunda ise yeni teknik direktörlük görevi için Ahmet Taşyürek getirildi.

Hafta sonu oynanan Entegre Solar Elazığspor maçına Ali Şahin gözetiminde çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü, karşılaşmayı 5-1 gibi farklı bir skorla kazanarak derin bir nefes almıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü bu maçın ardından ise yeni haftanın çalışmalarına başlarken, takımın başında yeni teknik direktör Ahmet Taşyürek yer aldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Gülyalı İlçesi’ndeki tesislerine gelerek yöneticilerle basına poz veren Ahmet Taşyürek, daha sonra ise eşofmanlarını giyerek yeni takımı ile ilk antrenmanına çıktı. Ahmet Taşyürek, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü şampiyonluk yapmak için geldiğini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!