Ahmet Yıldıran: “Aday Olacağım” !

2019-2020 sezonunda zor günler geçirdiği Bölgesel Amatör Lig’de kalmayı başaran Ünye 1957 Spor’da, Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran yapılacak seçimler öncesinde devam edeceğini belirtti.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da genel kurul heyecanı yaşanacak. Mevcut Başkan Ahmet Yıldıran, başka bir aday çıkarsa bırakacağını belirtmişti ancak gelen talepler üzerinde adaylığını koyacağını açıkladı.

Ünye 1957 Spor’un Ünyeli herkesin ortak paydası olduğunu, bu takıma herkesin sahip çıkması gerektiğini aktaran Yıldıran, “İşin başında Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, siyasilerimiz nezaretinde Ünye 1957 Spor’a sahip çıkıldı. Ünye esnafı, taraftarı ve kent bizleri benimsedi, bu yönetimi kabullendi. Bizlerde bu kısa sürede güzel şeyler yaptık.  Bizim çaba ve gayretimiz bundan sonraki süreçte takımın daha iyi yerlerde olması  için mücadele etmek. Ekonomik anlamda sıkıntıları aştığımız sürece Ünye 1957 Spor’un iyi yerlerde olacağını düşünüyorum. Biz olmasak da bizden sonrakilerin Ünye 1957 Spor’u son düştüğü duruma artık kesinlikle düşürmeyeceğini, bundan bir ders çıkarılacağını tahmin ediyorum. Ünye 1957 Spor hepimizin ortak paydası ve bu takıma herkesin sahip çıkması gerekir” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!