Akkuş Belediyespor Fazıl Demirci’ye Emanet !

Voleybol Erkekler 1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yeni sezon öncesinde göreve Fazıl Demirci getirildi.

2022-2023 sezonu öncesinde çalışmalara erken başlayan ve göreve Levent Zoroğlu’nu getirdiğini açıklayan Akkuş Belediyespor, henüz yeni sezon çalışmaları başlamadan önce tecrübeli antrenörün görevi bırakmasıyla sarsılmıştı. Görüş ayrılıkları nedeniyle takımı çalıştırmadan ayrılan Zoroğlu’nun yerine antrenör arayan Ordu ekibi, Fazıl Demirci ile anlaşmaya vardı.

Ligde son iki sezondur Play-Off’a kalan ancak Efeler Ligi’ne yükselmek için gereken galibiyetleri alamayan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yeni sezonda hedef yine öncelikli olarak Play-Off olacak. Akkuş Belediyespor’da yeni sezonda göreve getirilen Fazıl Demirci’nin raporu doğrultusunda ise transferlere başlanacağı öğrenildi.

2002 yılında antrenörlük kariyerine Arkasspor’da yardımcı antrenör olarak başlayan tecrübeli antrenör, uzun süre boyunca burada görev yapmıştı. 17 yıl boyunca Arkasspor’da sayısız kupalar kaldıran Demirci, Voleybol Şampiyonlar Ligi tecrübesi de yaşamıştı. Arkasspor’dan ayrılarak 2018-2019 sezonunun ikinci yarısında İnegöl Belediyespor ile başantrenörlük görevi için anlaşan Fazıl Demirci, daha sonra ise 2020-2021 sezonunda Efeler Ligi ekibi Bursa Büyükşehir Belediyespor’da görev yapmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!