Mart 26, 2023

Akkuş Belediyespor Kazandı, Rakibi Düştü ! 0-3

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde zor günler geçiren Akkuş Belediyespor, son hafta karşılaşmasında TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik’i yenerek ligde kalmayı başardı.

Bu sezon tarihinin en kötü performansını sergileyen ve kümede kalma mücadelesi veren Akkuş Belediyespor, son haftalarda yaptığı hamlelerle ligde kalmayı garantiledi. Bu sezon galibiyete hasret kalan Akkuş Belediyespor, geçen hafta Ziraat Bankası’nı yenen Akkuş Belediyespor, ligin son haftasındaki kritik maçta TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaştı.

Kümede kalma mücadelesinde önemli bir karşılaşma olan maçta TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile Akkuş Belediyespor, Gümüşhane’de parkeye çıktı. Kazanan takımın ligde kalmayı garantileyeceği karşılaşmaya iyi başlayan Akkuş Belediyespor ilk seti 13-25 ve ikinci seti 16-25 kazandı. Ordu temsilcisi son seti de 21-25 kazanarak maçı 3-0 aldı ve ligde kaldı.

Zorlu mücadelede rakibini yenen Akkuş Belediyespor, 6.galibiyetine ulaşarak ligde 9.sıraya yükseldi ve sezonu o noktada tamamladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!