Mart 26, 2023

Akkuş Belediyespor Transferde Hız Kesmiyor !

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren ve arka arkaya isimleri açıklayan Akkuş Belediyespor, Alanya Belediyespor’dan Kemal Can Sunay’ı transfer etti.

Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcilerinden olan ve yeni sezona mutlak başarı hedefiyle çıkacak olan Akkuş Belediyespor, orta oyuncu Kemal Can Sunay’ı renklerine bağladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig Ekiplerinden Akkuş Belediyespor, kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ediyor. Transfer sezonuna üç ismi birden kadrosuna katarak hızlı bir giriş yapan Akkuş Belediyesspor, son olarak orta oyuncu Kemal Can Sunay’ı renklerine bağladı.

Transfere ilişkin bilgiler veren Akkuş Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu, “Bu yılki hedefimiz Efeler Ligi ve bu doğrultuda Mehmet hocamızın istediği oyuncuları alarak transfer çalışmalarımız devam ediyor. Yeni transferimiz Kemal Can Sunay, genç ve hedefleri olan bir arkadaşımız. Transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor, kendisine yeni sezonda başarılar diliyorum,” dedi.

1996 doğumlu olan Kemal Can Sunay, Samsun DSİ Spor, Ziraat Bankası, Seydişehir Belediyespor, Düzce Belediyespor, Bulancak Belediyespor, Alanya Belediyespor, takımlarında forma giymiş, kariyerinde Türkiye Gençler PAV Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!