Haziran 4, 2023

Akkuş Belediyespor’dan İç Transfer Harekatı !

Geride kalan sezonda kümede kalma mücadelesi veren Voleybol Erkekler 1.Lig ekibi Akkuş Belediyespor, antrenör ve iki oyuncusu ile devam kararı aldı.

Ordu’da Voleybol denildiğinde son yıllarda ön planda olan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde takımı kurmaya başladı. Geride kalan sezonsa gösterdiği performansla voleybolseverleri şaşırtan Akkuş Belediyespor, yeni sezonda hata istemiyor.

Sezonu tamamladığı antrenör Mehmet Aydın ile önümüzdeki sezonda da çalışma kararı alan Akkuş Belediyespor, aynı zamanda antrenörün raporu doğrultusunda takımda yer alan Melih Özdemir ve Battal Ufukmercimek’i Ordu’ya çağırarak yeni sözleşmeyi imzalattı.

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Soner Efil ise; “Geçen yılki kadromuzu tamamen değiştirdik diyebiliriz. Bu yıl tecrübeli, genç ve dinamik bir kadroyla mücadele edeceğiz. Her iki kardeşimizde takımımızda görmek istediğimiz oyunculardan. Hocamızın raporu doğrultusunda kendileriyle görüşüp anlaştıktan sonra, ilçemize davet ettik. Burada kendileriyle sözleşme imzaladık.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!