Akkuş Belediyespor’un Rakipleri Belli Oldu !

2020-2021 sezonunda mücadele edeceği Voleybol Erkekler 1.Ligi öncesinde, Ordu ekibi Akkuş Belediyespor’un rakipleri belli oldu.

Geçtiğimiz sezon aldığı başarısız sonuçlarla küme düşme korkusunu yakından hisseden ancak kümede kalmayı başaran Akkuş Belediyespor, bu sezon işi sıkı tutuyor. Ordu temsilcisi, yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendirirken rakipleri de belli oldu.

Çekilen kuraya göre bu sezon 12 takımlı ligde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor adeta il il dolaşacak. Akkuş Belediyespor’un grubunda Bitlis ekibi Türşad, Diyarbakır’dan Asur Gençlik, Gümüşhane’den Şiran Akademi, Hatay’dan Erzin Yeşilkentspor ve Hatay Büyükşehir Belediyespor, Malatya’dan Malatya Büyükşehir Belediyespor, Mardin’den Dinamik Gençlik ve Yeni Kızıltepespor, Şanlıurfa’dan Şanlıurfa Belediyespor, Şırnak’tan Cizre Belediyespor ve Tokat’tan Niksar Belediyespor yer aldı.

Akkuş Belediyespor’un yeni sezon fikstürü de belli olurken, Ordu ekibi sezonu 10 Ekim Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Şiran Akademi maçı ile açacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!