logo

Ali Şahin de Altınordu Belediyespor’da !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve altyapı için önemli işler yapan Altınordu Belediyespor, altyapı antrenör kadrosuna Ordu’nun önemli antrenörlerindne Ali Şahin’le anlaştı.

Orduspor’un altyapısında uzun yıllar çalıştıktan sonra A takımı da bir dönem çalıştıran tecrübeli antrenör Ali Şahin, Altınordu Belediyespor’un altyapı kadrosuna dahil oldu. Altınordu Belediyespor, altyapı kadrosunda birbirinden önemli isimleri barındırırken Ali Şahin’i de altyapı kadrosuna dahil ederek gücüne güç kattı.

Ali Şahin kimdir ?

2007 yılından beri Ordupor’da görev yapan Ali Şahin, Gençlik Gelişim Antrenörü, Gençler Ligi Teknik Sorumlusu, Akademi Ligi Antrenörü, Akademi Ligi U-15 Antrenörü, U18 Antrenörü ve Futbol Şube Sorumlusu olarak çalışırken, iki sezon önce Spor Toto 2.Lig’de ilk yarının son 6 maçında takımın başında görev almıştı. Orduspor, Ali Şahin’le çıktığı 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyetle sahadan ayrılmıştı. Ali Şahin’le iyi bir hava yakalayan Orduspor’da futbolculara ödeme yapılamayınca 51 yaşındaki teknik adam takımdan ayrılmıştı.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ