logo

Altınordu Belediyesi destekleri çekti mi ?

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin altyapı ekolü olan Altınordu Futbol Kulübü ile ‘altyapı anlaşması’ imzalayan Altınordu Belediyesi, sezon başında genç oyuncuları transfer karşılığında söz verdiği Orduspor’a yakıt sözünü çeşitli bahanelerle geri çektiği söylentileri ayyuka çıktı.

Ordu 1.Amatör Lig takımı Altınordu Belediyespor’a destek veren Altınordu Belediyesi, sezon başında Orduspor U11, U12, U13, U14 ve U15’te oynayan genç futbolcuları kendi bünyesine katmak istemiş ve bunun karşılığında otobüs ve yakıt sözü vermişti. Genç futbolcular Orduspor Kulübü’nden, Altınordu Belediyespor altyapısı bünyesine geçerken, Altınordu Belediyesi ise verdiği sözlerden teker teker vazgeçti.

Orduspor’un antrenmanları ve deplasman maçları için Altınordu Belediyesi otobüs tahsis ediyordu, daha sonraları çeşitli bahaneler üreterek otobüs vermekten vazgeçip “otobüsü siz ayarlayın, yakıt konusunda destek oluruz” denilmiş. Ancak şu aşamada Altınordu Belediyesi, Orduspor personeline yakıt isteği için gittiği Belediye’de ret yanıtını verdi. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, taraftarların konuyla ilgili resmi açıklama bekliyor.

Ekonomik olarak zor günler geçiren Orduspor’un, bu karar sonrasında antreman ve deplasman maçları için nasıl bir yol izleyeceği ise merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu