logo

Altınordu Belediyesi’nden tarihi protokol !

Ordu’nun en büyük ilçesi olan ve spor anlamında Ordu’ya katkılar vermeye çalışan Altınordu Belediyesi ile TFF 1.Lig takımı Altınordu ile iş birliği protokolü imzalandığı belirtildi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İzmir’e giderek altyapısı ile Türkiye’nin bir numaralı takımı olan Altınordu Futbol Kulübü’nü ziyaret etti. Ordu 1.Amatör Lig’de Altınordu Belediyespor ve Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Ligi’nde Altınordu Belediyesi Basketbol Takımı’na verdiği destekler ile dikkat çeken Altınordu Belediyespor, tarihi bir protokol imzaladı.

Ordu’nun en büyük ilçesi olan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, işbirliği protokolü ile ilgili açıklama yapmazken yaptığı ziyaretle ilgili olarak resmi hesabından şu açıklamayı yaptı.

”Altınordu Futbol Kulübü’ndeki gezimize bugünde devam ettik. Müthiş tesisleşme ve eğitim sistemiyle Türk futbolu için gerçekleştirilen takdire şayan hizmetlerini gördük. Altınordu Futbol Kulübü kapılarını bizlere açan ve içten samimi güler yüzüyle bizleri karşılayan, kendisini çocuklara adamış futbol adamı Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve A Takım Teknik direktörü Hüseyin Eroğlu’na teşekkür ediyorum.”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu