Mart 28, 2023

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, Altınordu Belediyespor’un kendilerine takımın aktarımı konusunda teklifte bulunduğunu açıkladı.

2020-2021 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu kararı ile Bölgesel Amatör Lig’e alınan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yeni sezon planlaması yapılmaya başlanırken, Altınordu Belediyespor cephesinden gelen teklif planlama noktasını değiştirdi.

Kulüp Başkanı Savaş Şimşek yaptığı açıklamada: “Altınordu Belediyespor bize kulübü almamız İçin teklifte bulundu. Aslında bizim önceliğimiz bizim gibi onların da ligde mücadele etmesi. Ama baktığımızda altyapıda birçok oyuncusu bulunan kulüpte, gençlerin mağdur olmaması için bir yol izlememiz gerekiyor. Biz genel olarak prensipte anlaştık. Önümüzdeki günlere bu anlaşma netlik kazanabilir.” dedi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek aynı zamanda, Altınordu Belediyespor’un altyapısının dağılmaması gerektiğini ve bu yüzden kendi bünyelerine katmak istediklerini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!