Mart 26, 2023

Altınordu Belediyespor İçin Geri Sayım Başladı !

Ordu’yu son iki sezondur Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Altınordu Belediyespor’un kapanacağı yönündeki iddialar oldukça güçlenirken, yapılacak resmî açıklama ile konunun netlik kazanması bekleniyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden olan Altınordu Belediyespor kapanıyor. 2017-2018 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu olan ve iki sezondur Bölgesel Amatör Lig’de Ordulu ve genç oyuncu ağırlıklı kadrosuyla mücadele eden Altınordu Belediyespor’un faaliyetleri sona eriyor.

Konuyla ilgili henüz resmî bir açıklama yapılmazken, Altınordu Belediyespor’un A Takım ve altyapı takımları Bölgesel Amatör Lig’in yeni takımı Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne devredilmesi gündeme geldi.

İki kulübün prensipte anlaştığı bilinirken, anlaşmada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in öncü olduğu öğrenildi. Resmî sözleşmenin kısa sürede atılması beklenirken, 2020-2021 futbol sezonu itibari ile Altınordu Belediyespor faaliyetlerine nokta koymuş olacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!