Haziran 8, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil eden Altınordu Belediyespor’un, yeni sezon öncesinde kapanacağı söylentileri artmaya başladı.

2020-2021 sezonunda Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmesi beklenen takımlardan birisi olan Altınordu Belediyespor, kapanma tehlikesi ile karşı karşıya. Altyapı faaliyetleri ile adından söz ettirmeyi başaran ancak A takımda özellikle geçen sezon dibi gören Ordu temsilcisinde yeni sezon öncesinde bir hareketlilik yok.

2017-2018 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olduktan sonraki sezon Play-Out maçını kazanarak ligde kalmayı başaran Altınordu Belediyespor, geride kalan sezonda ise ligde son sırada olmasına rağmen liglerde küme düşme kaldırılınca ligde kalmayı başardı.

Özellikle eski Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş döneminde hem A takım hem de altyapı faaliyetleri zirve yaparken, Altınordu Futbol Kulübü ile kardeşlik anlaşması imzalanmıştı. Altyapıda hem yurtiçi hem de yurtdışında katıldığı turnuvalarda Ordu’ya kupayla gelmeyi ihmal etmiyordu.

Altınordu Belediyesi’nin yeni sezon öncesinde masraf olarak gördüğü ileri sürülerek kulübün kapatılmak istenmesine sporcu aileleri ve Ordu futbol camiası da tepki gösterdi.

SAMET KARADAĞ

2 thoughts on “Altınordu Belediyespor Kapanıyor Mu ?

  1. Tabi play out maçında Orduspor’a bu kadar asilinca olacağı buydu. Madem kapanacaktiniz Orduspor’a yol verseydiniz. Orduspor FİSK demezdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!