Mart 24, 2023

Fatsa Belediyespor Takvime Göre Hareket Edecek !

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor’daTeknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, Futbol Federasyonu tarafından yeni maç takvimi düzenlendikten sonra antrenmanlara başlayacağını belirtti.

Covid-19 salgını nedeniyle ligler bir süre ertelenirken, bazı takımların salgın devam etmesine rağmen yeniden antrenmanlara başlaması tartışmalara sebep olmuştu. TV-52’de katıldığı programda önemli açıklamalar yapan TFF 3.Lig temsilcisi Fatsa Belediyespor’un Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, sağlığın futboldan daha önemli olduğunu belirtti.

Niyazi Hüseyinoğlu futboldan uzak kaldıklarını ancak önemli olan sağlık olduğunu belirtirken, antrenmanlara başlayıp başlamama konusunda ise Futbol Federasyonu’nun maç takvimini işaret etti. Şu an takımı toplama gibi bir düşüncesinin olmadığını söyleyen Başköy, insanların sokağa çıkmakta tereddüt ettiği bu dönemde sporcuların antrenman yapmasının insan hakları ihlali olduğunu belirtti.

Fatsa Belediyespor’da tam takım halinde izinler verilirken, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun her futbolcuya bireysel antrenman programı verdiği öğrenildi. Ev ortamında yapılacak antrenmanlarla bir hafta idare edeceklerini söyleyen Hüseyinoğlu devamında ise Futbol Federasyonunu’nun kararına bakacaklarını söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!