Altınordu Belediyespor’da Hazırlık Maçları Sürüyor !

Mayıs ayının sonunda başlaması beklenen Bölgesel Amatör Lig öncesinde hazırlıklarını sürdüren Altınordu Belediyespor, hazırlık maçında önce Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde farklı kaybederken 1926 Bulancakspor ile 2-2 berabere kaldı.

Geçen sezon küme düşme potasında yer aşan ve Covid-19 pandemi sürecinde ligde kalmayı başaran Altınordu Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Saha dışında takım isminin Ordu Gücü Futbol Kulübü olarak değiştirilmesi çalışmaları sürerken saha içinde ise hazırlık maçları sürüyor.

Teknik Direktör Zafer Öztürk gözetiminde hazırlıklarını sürdüren Altınordu Belediyespor’da önce kardeş kulüp olarak görülen ve aynı grupta yer Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile antrenman maçı yapılırken, ardından ise 1926 Bulancakspor ile hazırlık maçı yapıldı.

Savaş Şimşek’in başkanlığını yaptığı iki takımın mücadelesinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü farklı galibiyet alırken, Altınordu Belediyespor Giresun ekibi 1926 Bulancakspor ile ise 2-2 berabere kaldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!