Altınordu Belediyespor’dan 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Tesis !

2020 yılının son günlerinden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in, 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’un tesislerde ziyaret etmesinin detayları ortaya çıkarken, ziyaretteki en önemli konunun 52 Orduspor Futbol Kulübü Altyapı tesisleri oldu.

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Altaş TV’ye yaptığı açıklamada önemli detaylar verdi. Mor-Beyaz-Yeşilli ekibin başkanı Bodur, 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak altyapıya önem vermek istediklerini ve bu bağlamda altyapı tesisi için çalışmalarda sona gelindiğini belirtti.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ile istişare halinde olduklarını söyleyen Şükrü Bodur, Altınordu Belediyesi’nin büyük desteğiyle birlikte kulüp yönetiminin de çalışmalar yaptığını söylerken: ”Yönetim olarak yardımcı oluyoruz. Çok kısa bir zamanda belki de bu hafta içerisinde açıklayacağız. Yerimizi tespit ettik ve altyapı tesislerimizi oraya kuracağız. Altyapı tesislerimizi ayrı bir şekilde oraya yapacağız. İmza aşamasına geldik.” dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün kullandığı Gülyalı Tesisleri, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ordu’da yer alan Amatör takımlar için yapılmış ancak tesis 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne verilmişti. Amatör Kulüpleri’nde kullanabileceği bir tesis olarak inşaatına başlanan ancak Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlandıktan sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne verilen Gülyalı Tesisleri, yaklaşık olarak 5.907.748 liraya mal edilmişti.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!