Mart 28, 2023

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde altyapıda yapılacak olan değişiklik, Erhan Çelik’in sosyal medyadaki paylaşımı ile resmiyet kazandı.

2020-2021 sezonu öncesinde altyapısını sağlamlaştırmak isteyen Fatsa Belediyespor’da, Kulüp Başkanı Adem Bekar hamleleri yapmaya başladı. Bekar, yeni sezon öncesinde teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu ile yeniden anlaşırken, altyapıya ise Fatsa Dolunayspor’da başarılı işler yapan Erhan Çelik’i getireceği konuşuluyordu.

Erhan Çelik geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Kulüp Başkanı Adem Bekar ile olan bir fotoğrafı paylaşarak “Hepimize hayırlı olsun. Başta Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, yöneticiler, birbirinden değerli kulüp antrenörlerimiz ve taraftarlarımız ile bütünleşip, inşallah kısa sürede Fatsa’nın değerine değer katacak bir oluşumda bulunacağız. Şimdiden emeği geçen ve geçecek olanlara teşekkür ediyorum. Fatsa Belediyespor, Fatsa’dır” dedi.

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Dolunayspor’da özellikle U19 takımı ile önemli adımlar atan Erhan Çelik, bu takımdan bir kaç ismi Fatsa Belediyespor altyapısına kazandırması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!