Altyapı Seçmelerinin Tarihi Belli Oldu !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve altyapısında fazla futbolcusu olmayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde altyapı seçmesi yapacak.

Profesyonel liglerde mücadele ettiği son 3 sezondur altyapı anlamında adeta yokları oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, akademi liglerine girmek yerine Ordu yerel altyapı liglerini tercih etmişti. Zaman zaman şampiyonluklar alan takım genel anlamda ise A takıma geçen sezon yaşanan sıkıntılı süreç hariç futbolcu çıkarmayı başaramamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre altyapı ile ilgili “52 Orduspor FK olarak geleceğin yıldızlarını arıyoruz. Ordu’da futbolun gelişimi ve yetenekli çocuklarımızı profesyonel futbol kulübümüze kazandırmak için açacağımız futbol okulunun yanında U-13, U-14, U-15, U-16, U-17 ve U-19 olmak üzere altı kategoride futbolcu seçmeleri yapılacaktır. 19 Ağustos Perşembe günü kayıtların başlayacağı seçmeler için Turgut Özel ve Adem Doğan alt yapı Hocalarımıza kayıt yaptırılması gerekmektedir. Geleceğin yıldızlarını yetiştireceğimiz Futbol Okulu için kayıtlar 2020-2021 eğitim öğretim yılında okulların açılmasıyla başlayacaktır. 19 Ağustos 2020 Perşembe günü kayıtların başlayacağı U-13, U-14, U-15, U-16, U-17 ve U-19 ligleri için seçmeler Karşıyaka Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi Sahasında yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Yapılacak olan altyapı seçmeleri ile ilgili kayıtların 19 Ağustos’ta başlayacağı belirtildi.

SAMET KARADAĞ

6 thoughts on “Altyapı Seçmelerinin Tarihi Belli Oldu !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!