Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yaptığı açıklamada, Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden 19 takıma kış şartlarında antrenman konusunda yardımcı olma amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün yağmurluk dağıttığını açıkladı.

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden 19 takıma malzeme desteği yapıldı. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun girişimleri sonucunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç tarafından yapılan malzeme desteği yapıldığı belirtildi.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Genç yaptığı açıklamada: “Sezon başından itibaren yaptığımız çalışmalara sonrasında 1. Amatör ligde mücadele eden 19 kulübümüze yağmurluk desteğinde bulunduk. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e kulüplerimiz adına teşekkür ederim. Amatör kulüplerimiz için çalışmalarımız devam edecek. Yine İl Müdürümüz Mustafa Genç ile daha önce yaptığımız görüşmelerde Altınordu ilçemizdeki Karşıyaka Spor Tesisleri’ne yapılacak olan kulüp binaları konusunda sevindirici haberler vermiştik. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız merkez kulüplerimize ait olacak olan Karşıyaka Spor Tesislerindeki kulüp binaları projesinde sona yaklaşıldı. İnşallah önümüzdeki sezona yetişecek. Amacımız tüm amatör kulüplerimizin daha kaliteli şartlarda faaliyet göstermesi” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!