Nisan 1, 2023

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, yeni sezon öncesinde takım otobüsüne kavuştu.

2019-2020 sezonu öncesinde Yeni Mahalle 52 Spor olarak yeni bir yapılanmaya giden ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele etmeye başlayan Mor-Beyazlı ekip lig performansı ile dikkat çekmişti. Mücadele ettiği B Grubu’nu açık ara lider bitiren Şükrü Bekiroğlu’nun öğrencileri şampiyonluk hesapları yaparken, Covid-19 pandemisine takılmıştı.

Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak isteyen ancak Play-Off’ta 8 takımın da aynı isteğinin olduğunun farkında olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne, Ordu Büyükşehir Belediyesi ise maddi ve manevi desteklerini sürdürüyor. Tesis sözü verip vazgeçen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, kulübün kullandığı Orduspor eski kulüp binasının yenilenmesi için öncü olmuştu.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü bugünlerde ise yeni otobüsüne kavuştu. Daha önce takım otobüsü olmayan 1.Amatör Lig temsilcisine otobüs konusunda yine Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yardımcı olduğu konuşuluyor.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Amatör Takım, Otobüsüne Kavuştu !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!