Mart 24, 2023

Amatörün Gözü Altınordu Belediyespor’da

Ordu 1.Amatör Lig’de 14 Nisan’da oynanacak final maçında belirlenecek olan şampiyonun kaderini Altınordu Belediyespor çizecek !

Geçtiğimiz sezonun Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu olan Altınordu Belediyespor, bu sezonda ise Amatör Lig’in kaderini belirleyebilir. Final maçında Kumruspor’u yenerek Fatsa Belediyespor’un 3.Lig’e yükselmesi ile direkt olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Altınordu Belediyespor, ligde 3 hafta kala Ünye 1957 Spor’un 5 puan gerisinde !

İl kontenjanı kuralı nedeniyle Ordu ili takımlarından Ünye 1957 Spor ve Altınordu Belediyespor’dan birisi bulunduğu konuma göre Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu ile Play-Out maçı oynayacak. Ligde şampiyonluk veya son iki sıra dışında bulundukları konumda alt sırada olan Ordu temsilcisi, yeniden Amatör Lig’e gerileyebilir.

BAL’da Ünye 1957 Spor’un 5 puan gerisinde olan, mali anlamda futbolculara gerekli ödemeleri yapamayan ve Olağanüstü Genel Kurul’da Başkan Adayı bulamayan Altınordu Belediyespor’un, Orduspor-Ulubey Belediyespor arasında oynanacak olan final maçını kazanan takımla Play-Out oynaması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!