Haziran 8, 2023

Ordu’da henüz tam anlamıyla hazır hale gelemeyen Spor Toto Altınordu Tesisleri’nin arka tarafında bulunan boş araziye akaryakıt istasyonu yapılacağı belirtildi.

Açıldığı gün Ordu Amatörü’nün kalbi olacağı belirtilen ancak şu ana kadar çilesi olan Altınordu Tesisleri’nde inşaat sürüyor. Yeni soyunma odaları inşaatının devam ettiği günlerde, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden yeni bir proje geldi.

Tesislerde bulunan çim sahanın arka tarafında yer alam araziye, akaryakıt istasyonu yapılacağı belirtildi. 2.660 m2 alan üzerine yapılacak akaryakıt istasyonunda 6 adet yakıt pompası ve market yer alacakken LPG dolumu da yapılacak. Aynı zamanda istasyonda çok sayıda araç yıkama yerleri de bulunacağı belirtildi.

İlk kazma geçtiğimiz günlerde vurulurken Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda böyle bir yatırımı hayata geçirme kararı aldık. Yapacağımız bu çalışma ile vatandaşlarımızın akaryakıt ihtiyaçlarının yanı sıra durup dinlenebilecekleri bir mekân da kazandırıyoruz.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!