Voleybol Erkekler 2.Ligi ilk haftasında sahasında Şiran Akademi’yi konuk eden Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2-0 geriye düştüğü maçı ti-break’e taşımasına rağmen kazanamadı. 2-3

Play-Off hedefi ile sezona hazırlanan ve kadrosunu bu hedef doğrultusunda kuran Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Voleybol Takımı, 2019-2020 sezonunda parkeye çıktı. Ordu temsilcisi, kendi sahasında Şiran Akademi’yi konuk etti.

İlk 2 set kabus gibi geçti !

Karşılaşmanın ilk seti başa baş geçmesine rağmen sayısal üstünlüğü eline alan ve korumayı başaran konuk ekip 21-25 kazanarak 1-0 yaptı. İkinci sete iyi başlayan Ordu AİHL, daha sonra beklenenin çok altında kötü performans ile seti rakibine hediye etti ve 15-25 kaybederek skor 2-0 oldu.

Takım birbirine alıştı, sayılar geldi !

Tribündeki taraftar desteğini arkasına alan ve 3.sette toparlanan Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi, ilk kez beraber oynama alışkanlığını da kazanmaya başladığı 3.seti 25-23, 4.seti de 25-22 kazanarak maçı ti-break’e taşımasını bildi.

Kazananın belli olacağı ti-break setinde de ilk iki sette olduğu gibi geriye düşen Ordu temsilcisi, 5-10’luk skor dezantajından geriye dönmesini bildi ve skoru bir anda 10-12 yaptı. Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi geriye dönmeye çalışmasına rağmen seti 13-15 kaybetti ve parkeden 3-2 mağlup ayrıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!