”ASKF Başkanlığına Adayım”

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu eski Başkanı Zafer Öztürk, kulüplerin de desteği ve isteği üzerine yeniden ASKF Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Daha önce bir dönem Ordu ASKF Başkanlığı yapan ve o dönemde birçok yeniliklere imza atan Zafer Öztürk, başkanlık için yeniden kolları sıvadı. Birçok kulüp yetkilisinin kendisinden aday olmasını istediğini aktaran Öztürk, gelen çağrılar üzerine adaylığını açıkladı.

Görev yaptığı dönemde isim sponsorluğu, sağlık sponsorluğu, her yıl geleneksel olarak şampiyonluk baloları gibi birçok yeniliği Ordu amatörüne kazandıran Zafer Öztürk, yeni dönemde başkan seçilmesi durumunda yeniliklerin çoğalarak artacağını dile getirdi. Kulüplerin desteğini çok önemsediğini aktaran Öztürk, delegelerin destek vermesi durumunda Ordu amatörünün rahatı için çalışacağını ifade etti.

“Adayım”

Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Öztürk; “Kulüplerimizden yeniden ASKF başkanı olmam yönünde talepler geldi. Çok sayıda kulübümüz destek veriyor. Delegelerimizin desteği önemli. Eğer destek sürerse inşallah iyi işler yapacağız. Kulüplerimizin taleplerini geri çevirmiyorum ve ASKF başkanlığım adaylığımı açıklıyorum. Her şey iyi gidiyor. Tekrar görev yapmaya hazırım. ;Daha önce yaptıklarımız ortada. Daha iyilerini yapmak için adayım. Gün doldurmak için o koltuğa gelmeyeceğimi herkes biliyor. Ordu’da futbol ve diğer sporları yeniden şaha kaldırmak istiyoruz. Kulüplerimize her türlü desteği vereceğiz” dedi.

“Kulüplerimizin yüzünü güldüreceğiz”

Göreve gelmesi durumunda gece gündüz demeden Ordu amatörü için çalışacağını aktaran Zafer Öztürk; “Amatör kulüplerimiz için bir amatör evi oluşturacağız. Takımların konuklamasıyla ilgili 30’ar kişilik misafirhane yapacağız. Bunun projeleri hazır. Göreve gelir gelmez uygulamaya koyacağız. ASKF’ye bir tane otobüs alacağız. Bu otobüsle deplasmana, gruplara giden kulüplerimiz daha rahat edecekler. Amacımız kulüplerimizin rahat etmesi. Yine sağlık sponsorluğumuz devam edecek. Amatör evinde takımlara maç kahvaltıları verilecek. Artık oturma değil, çalışma zamanı. Ancak çok çalışarak kulüplerimizin yüzünü güldürürüz. Ben de çok çalışarak kulüplerimize her türlü kolaylığı sağlamaya hazırım” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!