Mart 20, 2023

Asımcan Çaykıran 5 Maça Çıktı !

Sezon başında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşmazlık yaşayan ve sözleşmesini fesih eden Asımcan Çaykıran, devre arasında transfer olduğu Kemerspor 2003’te şu ana kadar 5 maça çıkabildi.

Ordu Futbolu’nun gelecek vaadeden isimlerinden birisi olan ve Orduspor forması ile 16 yaşında TFF 1.Lig’de maçlara çıkmaya başlayan Asımcan Çaykıran, kariyerine TFF 3.Lig ekiplerinden Kemerspor 2003’te devam ediyor. 1998 doğumlu savunma oyuncusu, devre arasında transfer olduğu Antalya temsilcisinde 5 karşılaşmada forma giyerek yeniden sahalara dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Orduspor altyapısından yetiştikten sonra o zamanki adıyla Yeni Orduspor’a transfer olan Asımcan Çaykıran, sezon başında yeni yönetimle sıkıntılar yaşamıştı. Son iki sezondur alacağı olan ve çok fazla forma giymeyen Asımcan Çaykıran, alacaklarını ve sözleşmesindeki rakamlara göre hareket etmek isterken, Mor-Beyazlı ekibin yönetimi bunu veto etmişti. Asımcan Çaykıran’a, ‘Alacaklarını sil, 2.5 bin liraya sezona başla’ teklifi yapılmış ancak genç oyuncu bunu kabul etmeyince kadro dışı bırakılmıştı.

Yapılan haksızlık sonrasında sözleşmesini fesih eden ve devre arası transfer dönemine kadar bireysel çalışan genç savunma oyuncusu, devre arasında ise Kemerspor 2003’e transfer olmuştu. Asımcan Çaykıran Mavi-Beyazlı ekipte 4’ü ilk 11 olmak üzere 5 karşılaşmada şans bulabilid.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!